CZEKAMY NA LWICE, LWY I LWIĄTKA! :)

  Już drugi rok z rzędu firma EccoWood jest jednym ze sponsorów półmaratonu pod nazwą „BIEG LWA”, który odbywa się w podpoznańskim Tarnowie Podgórnym. Szykujmy się więc na prawdziwe święto biegania w najbliższą niedzielę 26 maja br.. Wykorzystaj ten czas i spędź go aktywnie z całą rodziną. Ty pobiegniesz w półmaratonie, Twój partner w Biegu Rodzinnym, a dzieci w Biegu Lwiątek. W wolnej chwili odwiedzisz nasze EXPO gdzie swoich sił będą mogli spróbować wszyscy, którzy lubią w wesoły sposób spędzać czas. Jeden z naszych partnerów przygotował nie lada atrakcję. Wszyscy wspólnie namalujemy wielkiego lwa na ścianie budynku POSiR-u, który właśnie schodzi z herbu gminy i biegnie z nami:)

Jeden z naszych partnerów przygotował nie lada atrakcję. Wszyscy wspólnie namalujemy wielkiego lwa na ścianie budynku POSiR-u, który właśnie schodzi z herbu gminy i biegnie z nami :)
A komu będzie mało skorzysta z wesołego miasteczka, uwolni pasje odkrywcy w specjalnym sferycznym planetarium i posili się w przygotowanym specjalnie na tą okazję stoiskach.


Zadbamy o każdego gościa. Mieszkańcy gminy, podobnie jak w ubiegłym roku, stworzą gorącą atmosferę na trasie. Doping poniesie biegaczy do mety. A biec będziemy w kategoriach wiekowych OD K/M20 DO K/M70. Ponadto będzie klasyfikacja mieszkańców gminy, Night Runners, Drużyny Szpiku. Biegacze, dla których 21 kilometrów to za dużo wystartują w Biegu Rodzinnym na 7 kilometrów, a szkoły będą rywalizować w SZTAFECIE półmaratońskiej. I to, co dla nas najważniejsze: BIEG LWIĄTEK! Jeśli jednak nie lubisz biegać to i tak znajdziesz coś dla siebie – MARATON SPINNINGOWY przy muzyce na żywo, który poprowadzą instruktorzy CityZen. Oni gwarantują najwyższy poziom.

Wejdź na stronę www.bieglwa.pl i zobacz, jak było w 2012, a nie będziesz miał wątpliwości, czy przyjechać 26 maja do Tarnowa Podgórnego!

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: