Targi "WIATR i WODA"

 
Firma EccoWood - producent nowoczesnych kompozytowych systemów tarasowych, elewacyjnych i pomostowych z włókien bambusowych i polimerów HDPE, pragnie zaprosić Państwa w dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku do odwiedzenia stoiska numer 40C w 3 hali Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

W tychże dniach odbędą się największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Już po raz dwudziesty piąty na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy.
Amatorzy spędzania czasu nad wodą mogą na tegorocznych Targach WIATR i WODA zapoznać się z ofertami wystawców z Polski, Litwy, Łotwy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Węgier, Szwecji, Chorwacji, Norwegii, Australii i Brazylii.

Sporty wodne potrzebują zaplecza w postaci pomostów, mostków, molo, otoczenia basenów, czy ścieżek. Technologia EccoWood świetnie wpasowuje się w te potrzeby, proponując deskę kompozytową, jako najlepszą alternatywę dla naturalnego drewna. Deska z włókien bambusowych i polimerów w żaden sposób nie reaguje na bezpośredni kontakt zarówno z wodą słodką, jak i słoną. Deska nie nagrzewa się, nie ma drzazg ani sęków, nie absorbuje wody, nie odkształca się i posiada powierzchnię antypoślizgową, tak ważną przy zastosowaniu jej w tego typu realizacjach.

Wraz z Zakładem Ochrony Środowiska z Otynia nieopodal Nowej Soli, stworzyliśmy dla Państwa naturalnych wymiarów pomost pływający z PEHD pomysłu, projektu i wykonania Pana Andrzeja Łyczki, właściciela firmy ZOŚ. Pomost pokryto kompozytową deską EccoWood w dwóch kolorach: antracyt i bangkirai.

Na targach WIATR i WODA będziecie Państwo mogli zapoznać się z pełną ofertą EccoWood oraz porozmawiać z naszym przedstawicielem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania oraz doradzi w kwestii ewentualnych realizacji.

EccoWood Sp. z o.o. to odpowiedzialna społecznie firma, która wprowadzając na polski rynek swoje ekologiczne i nowatorskie produkty stworzyła katalog gotowych rozwiązań nie tylko dla tarasów i balkonów, ale również dla elewacji, ścieżek, otoczenia basenów, pomostów, czy molo. Wszystkie nasze realizacje znajdziecie Państwo klikając tutaj http://ecco-wood.pl/realizacje.html.

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: