Spotkajmy się w niedzielę, w Sobocie.

W najbliższą niedzielę w podpoznańskiej miejscowości Sobota odbędzie się wydarzenie niezwykłe. Na kortach Centrum Tenisowego rozegrany zostanie Dobroczynny Turniej Tenisa i Squasha, z którego dochód przekazany zostanie dzieciom z Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu.

Celem spotkania jest zgromadzenie środków, które zapoczątkują szkolny fundusz sportowy. Zebrane pieniądze zostaną spożytkowane na pokrycie kosztów wyjazdów dzieci na obozy i zgrupowania. Pomogą też w zakupie sprzętu sportowego, dzięki któremu wychowankowie szkoły będą mogli między innymi uczyć się jazdy na nartach.

Turniej zorganizowały Lions Club Poznań Patria, kluby Leo i Centrum tenisowe w Sobocie. Do akcji przyłączył się również EccoWood, wspierając finansowo organizację turnieju.

EccoWood weźmie także aktywny udział w niedzielnej imprezie. Na kortach stanie przykładowy taras z desek kompozytowych. Uczestnicy spotkania będą mogli przekonać się, że dobrze zaaranżowany taras jest świetnym miejscem do wypoczynku, spotkań w rodzinnej atmosferze czy bezpiecznych, dziecięcych zabaw.

Wiemy, jak ważny dla dzieci pokrzywdzonych przez los jest aktywny wypoczynek, jak wiele daje możliwość uprawiania sportu. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej zabawie wychowankowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 złapią promyk nadziei i radości. I cieszymy się, że choć trochę możemy im w tym pomóc.

Dołączcie do nas. Przekonajcie się, że rodzinny piknik połączony ze sportowymi zmaganiami może być doskonałą okazją do tego, aby zrobić coś więcej, aby zrobić coś dla innych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod adresem: www.niedzielawsobocie.pl

PROGRAM
11:00 – 12:00 - przyjmowanie ostatnich zgłoszeń do turnieju w tenisie ziemnym i squash
12:00 - losowanie par turniejowych (tenis, squash)
12:15 - pokaz Zumby z instruktorkami z Centrum Kultury i Sztuki Flow z Rokietnicy - skwer Lions
12:30 - rozpoczęcie turnieju w tenisie ziemnym i squashu
12:45 - warsztaty z profilaktyki bezpieczeństwa ruchu drogowego – Rokietnickie Stowarzyszenie Rozwoju „IDEA, CZŁOWIEK, PRZYSZŁOŚĆ”
• konkursy wiedzy o przepisach ruchu drogowego, gry i zabawy i dla dzieci
• symulator zderzeń - czy warto zapinać pasy bezpieczeństwa?
• niespodzianki dla pasjonatów motoryzacji
13:00 - ABC tenisa ziemnego – lekcja wprowadzająca, prowadzona przez instruktora Piotra Gradysa (niezbędny sprzęt: rakieta, obuwie)
13:30 - Zumba cz. II
14:00 - warsztaty z Bogumiłem Głuszkowskim City Zen – wielokrotnym Mistrzem Polski w Triathlonie, trenerem – samodoskonalenie, fizyczność – cz. I
14:45 - sportowa niespodzianka
15:30 - warsztaty z Bogumiłem Głuszkowskim City Zen – wielokrotnym Mistrzem Polski w Triathlonie, trenerem – samodoskonalenie, fizyczność – cz. I
16.30 - licytacja autografów i pamiątek gwiazd światowego tenisa
17:00 - uroczyste zakończenie sportowej niedzieli w Sobocie – uroczyste wręczenie medali i pucharów

Ponadto w programie:
• wspólne śpiewanie z Haliną Benedyk przy akompaniamencie młodych, utalentowanych muzyków
• gry i zabawy dla dzieci: malowanie twarzy i kolorowanie włosów na wesoło najmłodszym i wszystkim chętnym
• warsztaty florystyczne dla dzieci i mam w kilku odsłonach

Spotkajmy się w niedzielę! w Sobocie!

Certyfiakty jakie posiadają nasze produkty: